מומחיות

נדל"ן
ליטיגציה

משפט עסקי, חברות ודיני חוזים

משפחה
ירושה

יזמות בתחום הנדל"ן

אסטרטגיה וניתוח

אנו מלווים את היזם החל משלב רכישת הקרקע ועד למסירת מפתחות של הנכסים הבנויים. אנו מעורבים בכל תחומי הנדל"ן, לרבות תחום המגורים, המסחר, הקרקעות וכו'. משרדנו בעל ידע וניסיון רב בתחום התכנון, הרישוי, הליווי הבנקאי וכל הכרוך בביצוע פרוייקט נדל"ן מכל סוג.

עסקאות מקרקעין

אנחנו מלווים את הלקוח מ-א' עד ת'

אנחנו מלווים את הרוכש ואת המוכר מהמו"מ ועד למסירת המפתחות בפועל.

משרדנו שולט בכל השלבים של עריכת עסקאות הנדל"ן, ומקיים יחסים מקצועיים עם בנקים, מתווכים, קבלנים, סוכני ביטוח וכו'.
הניסיון שלנו מאפשר לנו לצפות מראש מלכודות אדמיניסטרטיביות או תכנוניות, במיוחד מול גורמי המפתח השונים כגון טאבו, רשויות המס, עיריות וכו'.

ליטיגציה

ליטיגציה ועסקאות

משרדנו שם לעצמו מטרה לסגור תיקי ליטיגציה בשלבים מוקדמים ככל האפשר. ברור לנו כי עדיף להיות חכם מלהיות צודק…

משרדנו מייצג לקוחות בכל תחומי הליטיגציה ובכל הארץ.

יישוב סכסוכים….

יעוץ מס

מיסוי מקרקעין

מחלקת הנדל"ן במשרדנו שולטת בתחום מיסוי המקרקעין ויודעת לייעץ ללקוח ולבנות את העסקה באופן היעיל ביותר, ובהתאם לחוקי המס הקיימים.

מיסוי עזבון

מיסוי ירושה הוא גם תחום חשוב בפעילותנו, במיוחד כאשר הוא נוגע למשפט בינלאומי פרטי, לרוב עם סתירות בחוקים ובאמנות הבינלאומיות. משרדנו הוא אחד היחידים בארץ המתמחה בתחום זה.

דיני משפחה

הסכם נישואין – גירושין – צוואה

מחלקת דיני משפחה עוסקת בין היתר ביעוץ טרום נישואין, עריכת הסכם נישואין, גירושין (כל ההליכים) וכל הנוגע לתחום העזבונות. 

משפט עסקי,
חברות ודיני חוזים

משרדנו מייצג גופים גדולים ואנשי עסקים פרטיים בכל תחומי העסקים בישראל. אנו מלווים עסקים גדולים וקטנים מהסכמי היסוד והקמת החברות ועד לליווי משפטי שוטף במהלך כל חיי העסק.

גישור

אנו מחויבים לפתור סכסוכים בצורה יעילה ככל האפשר, על ידי מתן ייעוץ מעשי ומסחרי כאחד, וכן על ידי בחינת שיטות חלופיות ליישוב סכסוכים, במיוחד באמצעות גישור. דו שיח וניסיון לגשר תמיד יקבלו עדיפות ראשונה במשרדנו.

אישורים נוטריונים

משרדנו מונה שני נוטריונים מוסמכים. המשרד מספק כל שרותי הנוטריון, בארץ ובחו"ל, לרבות יפויי כוח, צוואות, הסכמי נישואין, הסכמי גירושין, תרגומים וכו'.

מיזמים משותפים

במסגרת הפעילויות המשפטיות של המשרד, המשרד מציע ללקוחות להיכנס למיזמים משותפים בכל תחומי העסקים. שירות מיזם משותף זה קיים במיוחד בתחום השקעות נדל"ן, ומאפשר לחברות ולמשקיעים לשתף פעולה במטרה להקים ולפתח פרויקט משותף.