צוות

ג'ררד בנישו

עורך דין – נוטריון
ג'ררד הוא עו"ד בעל שם בתחום הליטיגציה האזרחית, תחום הנדל"ן, דיני המשפחה ודיני הירושה. ג'ררד עלה לארץ מצרפת לפני לפני למעלה מ- 40 שנה והוא היום המומחה הגדול ביותר בכל הקשור למשפט הבינלאומי הפרטי בין צרפת לישראל. ג'ררד מנהל את מחלקת הליטיגציה של המשרד. ג'ררד גם מגשר בתיקים מורכבים.

יואל בורשטיין

עורך דין נוטריון

כובש אמיתי בפני בתי המשפט המנהליים, ליואל יש גם ניסיון רב בתחום הליטיגציה האזרחית בבתי המשפט בישראל.
במהלך השנים, מיקד יואל את כישוריו והפך ליזם נדל"ן בעל ניסיון ברחבי ישראל
יואל גם מוסמך להחתים על יפוי כוח מתמשך ועוסק בדיני ירושה.
יואל מנהל את מחלקת הנדל"ן במשרד

יהודית חדד

מנהלת אדמיניסטרטיבית
ילידת צרפת, הגיעה למשרד בשנת 2003 יהודית פועלת כדי להבטיח את התנהלותו התקינה של המשרד. היא דואגת לניהול שוטף של המשרד וממשק מול הלקוח תוך הקלת עבודת הצוות. יהודית אחראית לעריכת אישורים נוטריונים, ירושה; צוואות, תעודות נישואין ובאופן כללי יותר כל מסמך הקשור ישירות לדיני משפחה יהודית אחראית גם על שירות התרגום שלנו.

אלי שלר

עו"ד
אלי יליד ישראל הצטרף למשרד בשנת 2004 אלי שולט בצורה מושלמת בתחום הנדל"ן ודיני הירושה. אבן יסוד אמיתית במשרד, אלי אחראי על ייצוג יזמים וקבלנים. הוא מומחה בתחום ההתחדשות העירונית. אלי מתמחה גם בהקמת חברות ובמיסוי מקרקעין.

איתן בורשטיין

עו"ד
איתן, יליד ישראל, הצטרף למשרד בשנת 2022 לאחר התמחות בדיני תכנון ובניה, איתן עוסק בתחום הליטיגציה האזרחית. הוא יודע לנתח את התיקים שלו בקפדנות ויודע להבחין בין הטפל לעיקר.

מיכל לוי

עורכת דין
מיכל ילידת ישראל, הצטרפה למשרד בשנת 2021 לאחר ניסיון בליטיגציה, יישוב סכסוכים וגישור. מיכל, המפגינה יכולת הסתגלות רבה עוסקת בתחום המקרקעין.

אודרי שטבון

עורכת דין

ילידת פריז, אודרי הצטרפה למשרד בשנת 2015. אודרי מתמחה בייצוג יזמים, עסקאות נדל"ן, יזמות נדל"ן, קבוצות רכישה, מיסוי נדל"ן, דיני שכירות, ליווי פרויקטים וליווי בנקאי

הכשרתה המשפטית בצרפת מאפשרת לה לשלוט בכל הנוגע לסוגיות בהן מעורבות מדינות ישראל וצרפת.